هیچ کس نخواهد خواند!

واقعا هیچ کس نخواهد خواند!!

میدانم که هیچ کس نخواهد خواند. مینویسم تا عقده هایم را خالی کنم! عقده بیکسی. این بیکسی از آنهایی نیست که همه میگویند. اصلا جنسش با بی کسی های دیگر فرق دارد. بیکسی که حتی خود را هم ندارد! خودت بگو، از این بیکس تر هم میشود بود؟!

این بی کس بنظر دیگران خیلی برای خودش کسی است. مثلا تو آخرین سفری که برای زیارت میرفتم مشهد پسری که چند سال از من کوچکتر بود و منتظر نتیجه های کنکور بود بعد از اینکه رتبه کنکور من رو ازم پرسید گفت : " خیلی برای خودت کسی هستی ها! فکر میکنی شوخی میکنم؟ باشه باور نکن!"

این چجور کسیه که حتی خودش رو هم نداره؟! اصلا شاید خیلی ها رو داشته باشه ولی اصل اینه که خودش رو نداره. خیلی خسته ام از دست خودم. از دست خودی که اصلا نمیدونم هست، وجود داره، اصلا آفریده شده یا نه! این چطور مخلوقیه که هیچ اراده ای نداره؟ کوچکترین چیزی رو هم نمیتونه در خودش (در همان خود نداشته) تغییر بده؟!‌ این چطور کسیه که نمیتونه گوچکترین جزء از اعمالش رو کنترل کنه؟!

الان بیشتر از ١٠ ساله که میخوام این کار رو ترک کنم ولی نمیتونم! انگار که اصلا من صاحب اختیار نیستم و دارم زور میزنم تا برای چیزی تصمیم بگیرم که اصلا مربوط به من نمیشه.

ای وای

        ای خدا

               وای بر من

/ 1 نظر / 6 بازدید
د

از کجا میدونی کسی نخواهد خواند ؟ اینجا اینترنته هر کاری ممکنه[چشمک]