هم وطن برخیز، هم دینت کشته شد

هم وطن برخیز، هم دینت کشته شد دارد کشته می شود...

دیشب که داشتم بر میگشتم خونه یک لحظه چشام رو باز کردم و دیدم از هر طرف محاصره شدم. تقریبا 3 ساعت طول کشید تا از پشت دسته ها راهم رو پیدا کنم.

پشت فرمون اشک از چشمام سرازیر شد. نه به خاطر گیر کردن تو ترافیک، نه بخاطر غم امام حسین، بخاطر اینکه صحنه زن و بچه های مردم غزه میومد جلو چشام که حتی موقع مردن هم نوک سوزنی از موی زن و دختراشون بیرون نیست. ولی زن و دخترای جامعه ما تو مجلس امام حسین دارن پسر بازی میکنن. مجلس امام حسین و هیئت و دسته شده یه تفریح. دو روز میریم تظاهرات و بعدش یادمون میره که کمی اونور تر کربلا زنده شده و عوض 72 دو نفر 572 نفر شهید شدن.

ای زن، ای مرد امام حسین شهید شد تا تو نگذاری کربلا دوباره اتفاق بیفته............................................................................................................. ..............................................................

/ 2 نظر / 15 بازدید

سلام ما وبلاگی را ترتیب داده ایم که قرار است نقش وبلاگ مادر را ایفا کند و موضوعش غزه است از همه ی وب هایی که چنین موضوعی دارند دعوت می کنیم که به این وب و در واقع به این زنجیره ملحق شوند . برای الحاق ID:SOGEZEYTUN@YAHOO.COM به ما اسمی که میخواهید لینکتان داشته باشد بعلاوه ی آدرس وبلاگتان را به ارسال کنید . در صورت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به این آدرس میل بفرستید. شرکت شما را در این انتفاضه ی وبلاگی تبریک می گوییم . با تشکر " یا حق"

علی

چرت نگو